reede, 19. mai 2023

Roheline lipp lehvib uhkelt edasi

 Sel kevadel oli taaskord vaja kaitsta Rohelise kooli lippu ehk, et oli suure aruande aasta, milles oli vaja tõestada, et tegeleme keskkonna teemadega jätkuvalt edasi.

Saime hindamiskomisjonilt väga positiivse tagasiside (katkend saabunud kirjast):

"Tere, Anneli!

Suur aitäh, et Laupa Põhikoolis endiselt loodusharidust ja keskkonnahoidu tegevuste keskmes hoiate! Peegeldan veidi taotluse hindajate tagasisidet. 

Rohelipu taotluse teine hindaja Imbi Henno tõi välja, et olete kirjeldanud väga palju erinevaid tegevusi, teil on asjalik ja põhjalik tegevuskava. Olete väga aktiivsed ja mitmekülgsed. Enamus tegevusi on lingitud veebi allikatena ja kirjeldatud Facebooki postitustena. Rohkesti on kirjledatud ka nii veebi- kui paberlehe meediakajastusi.

Lisaks. Teil on toimiv kogukondlik tegevus – muusikaaed, mardilaadal kogutud raha eest soetatakse kooli aeda kiik. 12. aprillil Türi Kultuurimajas toimunud noortele mõeldud arvamusfestival "Elukeskkonna parandamine kohalikus omavalitsuses muudab selle kõige atraktiivsemaks elukohaks" võeti aktiivselt osa. Rohelise kooli tegemisi tutvustatakse ka väljaspool kooli. Eeskujulik, põhjalik ning asjakohane aruandlus.

Hindajad on teinud üksmeelse ettepaneku tunnustada Laupa Põhikooli taas rohelipuga! Nii et 5.–6. juunil Tallinnas Mektory keskuses toimuv rohekooli konverents kindlasti kalendrisse kirja ja ootame osalema ikka mitut inimest, sest rohekool ongi ju meeskonnatöö! "


Laupa Põhikoolil läheb hästi!

 Meil on suurepärane keskkond, toimekad inimesed ja hakkajad õpilased koos abivalmite lastevanematega. Oleme õppeaasta jooksul loodust jälginud, aidanud, toetanud ning ise ka pisut targemaks ja kogenumaks saanud.

Mina, Anneli, kui meie kooli Rohelise kooli projektijuht, tänan oma koolirahvast 

ja kõiki neid, kes on meid aidanud. 

Olete meie jaoks olulised nagu on päike loodusele, inimesele ja hingele!
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar